דיני מקרקעין

דיני מקרקעין הינו תחום משפטי רווי פרטים אשר על עורך הדין שעוסק בתחום זה להיות בקיא בדיני המקרקעין, בחקיקה בפסיקה ובכל הרבדים אשר רלוונטיים לתחום מורכב זה.

דיני מקרקעין כוללים את התחום המשפטי מן הקל אל הכבד ביותר, כלומר החל מכתיבת מכתב התראה טרם נקיטת הליכים משפטיים לשוכר סורר, עובר דרך רכישת/מכירת דירה, רכישת/מכירת מגרש או בניין או כל נכס מקרקעין אחר וכלה בעסקאות קומבינציה.
עסקאות מקרקעין הינן עסקאות עתירות ממון, ולכן אינכם יכולים להרשות לעצמכם לפנות לעורך דין אשר אינו מנוסה, אינו ותיק ואינו בקיא דיו בדיני מקרקעין, שכן על עורך הדין העוסק בדיני מקרקעין להוביל את הצדדים לחוף מבטחים, בסיומה של עסקת המקרקעין וכן לדאוג לאורך כל הדרך כי לקוחותיו של עורך הדין יהיו מוגנים, בתוך כך על עורך הדין לדאוג לרישומי הערות אזהרה מתאימות, לדווח לרשויות המס בגין עסקת המכר באופן נכון ובמועד המתאים, תוך שהוא נותן מעטפת ללקוחותיו אשר מאפשרת להם להרגיש בבית, תרתי משמע, כאשר הפעולות המשפטיות בעסקה של הלקוח נעשות עמו בשיתוף פעולה, תוך שהלקוח מעורב בתהליך המשפטי ומעודכן כל העת.

על פי רוב, עסקה במקרקעין, מכירת/ רכישת דירה, הרי זו  העסקה היקרה ביותר שאדם יעשה בימי חייו, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, המקצועי ביותר והחד ביותר, אנו יודעים ומבינים מקרקעין ונדאג להגן עליכם כדי שהעסקה שלכם תחל נכון ותסתיים בשלום

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם