מהו ייפוי כח מתמשך ולשם מה הוא דרוש?

יפוי כח מתמשך זהו מסמך אשר מבטיח את עתידכם, והדברים אינם מופרזים כלל ועיקר.
שכן טלו מצב במסגרתו הנכם בריאים וחזקים אך חלילה עברתם תאונת דרכים קשה או שמא החלקתם באמבטיה ובעטייה של תאונה או פציעה זו חדלתם מלתפקד, אזי תתעורר מייד השאלה מיהו האדם הנכון והמתאים ביותר לטפל בכל העניינים השוטפים שלכם.

היתרון המרכזי של יפוי כח מתמשך הוא בכך שאתם יודעים כבר היום "לשים את האצבע" על האדם הנכון ביותר בזמן הקריטי ביותר עבורכם, וכי הפיתרון שמעניק ייפוי כח מתמשך הינו מיידי, שכן אם צויידתם בייפוי כח מתמשך לא תצטרכו להיטלטל בין הליכים משפטיים מתישים, שכן הפתרון כבר כאן.
ישנן מספר וריאציות לעריכת ייפוי כח מתמשך, אנו נתאים לכם מתוך ניסיוננו את הגרסה המתאימה ביותר למצבכם המשפחתי ולצרכים שלכם, שכן כל אדם הינו עולם ומלואו ולכל אדם הצרכים הייחודיים שלו אשר יש להבטיחם במסגרת ייפוי כח מתמשך אשר יעשה באופן משפטי ומקצועי ביותר, זאת מהמעלה הראשונה ביותר.

יפוי כח מתמשך נועד לתת מענה "ביום הדין" כאשר תזדקקו שאדם אחר יטפל בעניינים ובנושאים החשובים ביותר שלכם – עו"ד ייפוי כוח מתמשך, זאת כאשר בריאותית אתם לא תוכלו לעשות זאת, אל תסמכו על המזל (זה בדר"כ לא כדאי:), תסמכו עלינו, אנו יודעים לתת לכם את הכלים המשפטיים הטובים ביותר אשר יעניקו לכם מענה- משפטי, כאשר יקירכם יפעלו לטובת טיפול בעניינכם (שלא תזדקקו:), אך אם תזדקקו, אז אנו יודעים כבר היום לתת לכם את הפתרון הנכון ביותר והמדוייק ביותר עבורכם"

לקביעת פגישת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם